Wojciech Karwowski

Twórcą przełomowej receptury, na której oparte zostały preparaty estGen, jest dr inż. Wojciech Karwowski, naukowiec prowadzący badania na swiatowym poziomie w dziedzinie inżynierii tkankowej i biomedycznej oraz biomateriałów, który specjalizuję się w tworzeniu rozwiązań w sferze dermokosmetyki i inteligentnych materiałów opatrunkowych. Współtwórca znanych preparatów kosmetyki specjalistycznej. Założyciel Fundacji Sw. Łazarza, prowadzącej prace badawczo-rozwojowe umożliwiające wdrażanie nowych produktów biotechnologicznych.

Katarzyna Nozderko

Specjalistą, który wykorzystał recepturę w praktyce, w zabiegach z zakresu kosmetologii i podologii – jest Katarzyna Nozderko. Twórca marki Est. Wieloletni praktyk zawodu, wykładowca oraz szkoleniowiec w firmach prozdrowotnych i kosmetycznych. Dzięki współpracy z zespołem naukowym Fundacji Sw. Łazarza jest ekspertem w diagnostyce parametrów tkankowych.

Efektem ich wspólnych działań jest stworzenie preparatów opartych na unikalnej kompozycji silnych składników aktywnych, która dotychczas nie była wykorzystywana w zabiegach kosmetologicznych i medycyny estetycznej.